Mali Zdobywcy to propozycja dla najmłodszych klientów centrum handlowego. Cykliczna akcja to dni niezapomnianej zabawy, autorskie warsztaty plastyczne i możliwość zdobycia super nagród! Co miesiąc przewidziane są inne aktywności.

W strefie warsztatowej, pod okiem animatorów z Galerii Rzeczowo-Ładna, mali artyści własnoręcznie stworzą dzieła sztuki! Najmłodsi uczestnicy będą mogli odpocząć w magicznym kąciku relaksu, a starsi puścić wodze fantazji i tworzyć własne kompozycje kredowe na tablicówkach.  Na miłośników aktywnej zabawy czekać będą także konkurencje ruchowe czy sprawnościowe. Pokonując je uczestnicy zdobywają naklejki. Każda aktywność to jedna naklejka, za komplet na każdym spotkaniu dzieciaki zdobywają 4 drewniane elementy gry memory!

Odwiedzaj strefę dobrej zabawy w każdą trzecią sobotę miesiąca i zdobywaj naklejki. Gwarantujemy niesamowitą zabawę z nagrodami!

Przyjdź i weź udział w proponowanych aktywnościach, zdobądź naklejki nr 4  już w sobotę 21 kwietnia w godz. 12.00 - 18.00.

Kwiecień to czas na nowalijki! Wspólnie z uczestnikami będziemy sadzić cebulki szczypiorku!  Mali zdobywcy zdobędą wiedzę jak posadzić roślinkę, będzie i okazja by własnoręcznie ozdobić eko-doniczkę i zabrać ją do domu! 

Szukaj nas w pobliżu sklepu H&M.

Animacje w poszczególnych strefach trwają nieprzerwanie podczas całego eventu. Na każdym stanowisku o bezpieczeństwo dzieci dba przeszkolona hostessa.