W kwietniu w Ferio rozliczamy PITy za darmo i wspieramy dziewięciomiesięczną Alicję!

Dodatkowy serwis dla klientów centrum handlowego, to akcja która na stałe wpisała się w kalendarz aktywności centrum handlowego.  Bezpłatna usługa rozliczania deklaracji podatkowych PIT 36 oraz PIT 37 i konsultacje księgowej w/w zakresie dostępne będą również w tym roku przez cały kwiecień, od poniedziałku do piątku, w godzinach 15.00 - 19.00 ( za wyjątkiem Wielkiego Piątku  i Poniedziałku Wielkanocnego).

Aby skorzystać z usługi i bezpłatnie rozliczyć zeznanie podatkowe należy okazać paragon za zrealizowane zakupy na min. 50 zł.

- Dodatkowe udogodnienie dla klientów i wyjście naprzeciwko oczekiwaniom mieszkańców to jedno, ale  akcji przyświeca jeszcze jeden bardzo istotny cel – zbiórka funduszy na kosztowne leczenie małej Alicji Szczepankiewicz.

Niespełna roczna dziewczynka zmaga się  z wieloma trudnościami od samego początku. Stwierdzona wada genetyczna, nieodnotowana nigdy wcześniej na świecie, utrudnia diagnozę i komplikuje proces leczenia. Alicja posiada szereg wad rozwojowych, jednak największym problemem są nóżki, które wymagają specjalistycznego leczenia. Ma zwichnięte obydwa stawy biodrowe oraz obustronnie niedorozwinięte kości udowe, które są nieproporcjonalnie krótkie i zniekształcone. Koszt przekracza możliwości finansowe rodziców dziewczynki. Rozliczając PIT każdy może przekazać swój 1% podatku na rzecz Alicji i tym samym wesprzeć jej leczenie!

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału. Aby podarować 1% podatku dla Alicji, w deklaracji  w celach szczegółowych należy wpisać:

Alicja Szczepankiewicz KRS 0000280475, Fundacja Kochaj Życie.

Regulamin akcji dostępny w punkcie rozliczania PITów w pobliżu sklepu Smyk.